Ambalajlama

Ambalajlama hayatımızın birçok alanında yardımımıza koşan bir şeydir. Bir nevi içerisine yerleştirilen ürünü koruyup saklama görevini görür. Herhangi bir nesneyi taşıma esnasında oluşabilecek hasarı engelleyebilen ambalajlama bizlere birçok noktada kolaylık sağlamaktadır. Bununla eş değer diyebileceğimiz bir diğer durum ise depolamadır. Eşyanızın sizlere en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan bu ambalajlama ve depolama nakliyatın en kusursuz şekilde gerçekleşmesini de sağlamaktadır.

Evden başka bir eve ya da şehirlerarası nakliyelerde eşyaların ambalajlanması ve depolanması olmazsa olmaz bir şarttır ve eşyalara gelebilecek hasarı engelleyerek minimuma indirir. Firmamız bu konuda son derece hassas olmakla birlikte gerek nakliye işlemlerini itinayla gerçekleştirebilmektedir. İşini özenerek yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza ulaşabilir ve taşıma talebinizi bildirebilirsiniz. Firmamız sizlerden gelen bu talebi değerlendirip uygun bir gün kararlaştırarak sizlere bildirecektir. Bunun için öncelikle sizlere hizmet veren müşteri temsilcimiz taşınacağınız günü de göz önünde bulundurarak taşınması gereken eşyanızın ağırlığı, miktarı, ambalajı ve bunun gibi birçok kriterleri değerlendirip ona göre kullanılması gereken malzeme ihtiyacının analizini yapacaktır.

Sizlerin de talebiyle analiz sonrası ücretlendirme yapılacak ve ücretlendirme yapılırken tüm bu seçenekler göz önünde bulundurulacaktır. Bu görüşmenin ardından sizlerin de istediği tarihte gerek paketleme gerek evden eve nakliyat itinayla gerçekleştirilecektir. Profesyonel paketleme ekibimiz sizlerin talimatları doğrultusunda vitrin, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi yer kaplayan ve zarar görmesi en olası bu eşyaları havalı naylonla muhafaza ederek korumaktadır. Bunun yanı sıra askıyla taşınması gereken eşyalar firmamızın sizler için hazırladığı özel yapılmış dolaplarımızda daha büyük yani hacimli eşyaları ise hem naylon ambalajlarla paketler hem de kolilere sararak daha sağlam olmasını sağlamaktadır. Firmamız nakliye öncesi gerek ambalajlama gerek ise depolama işlemini müşterilerini memnun edebilecek nitelikte yapmaktadır. Nakliyat beraberinde eşyalarınızın firmamız tarafından güvende olduğuna ve sizlere olduğu gibi hiçbir hasar gelmeden teslim edileceğinin garantisini de vermektedir. İzmir evden eve nakliyatta eşyalarınızı taşıyan aracın tabanında eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmemesi için mobilya izolasyonu bulunmaktadır. Nakliye öncesinde eşyalarınız nasıl uygun ve zarar gelmeyecek şekilde paketlenip ambalajlandıysa sonrasında da yani sizlerin istediği tarihte nakliyatı gerçekleşen eşyalarınızın paketleri ve ambalajları özenle yine firmamız tarafından açılıp sizlere teslimatı gerçekleşecektir.

Bununla birlikte demontajı yapılan eşyalarınız nakliyat sonrasında yine firmamız tarafından yeni adresinize montajı yapılacaktır ve sizlerin istediği nitelikte istediğiniz yere yerleştirilecektir. Hizmetimiz eşyalarınızın güvenle paketlenmesi, ambalajlanması ve nakliyatının gerçekleşmesiyle son bulmamaktadır. Yani nakliye sonrası eşyalarınızın yerleştirilmesi de adeta sizlere sunulmuş bir fırsattır. Hizmet boyunca personellerimizin güler yüzü ve sizlerle kurmuş olduğu etkileşimi nakliye işini kolaylaştıracak ve bu zorlu sürecin atlatılmasında yardımcı olacaktır. İzmirde taşınacak olan, ofisini taşıyacak ya da evden eve taşınacak olan birçok kişinin hizmetini firmamız gerçekleştirmekte ve müşterilerin hepsinden olumlu yorum almaktadır. Yapılan özenli iş sonunda firmamızın daha da tanınması ve daha çok insana hizmet verip yardım edebilmesi adeta bizler için onur kaynağı olmaktadır.

Herkesin taşınırken aklına takılan bir takım sorular vardır. Bunlardan en önemlisi eşyalara zarar gelir mi? Yeniden almak zorunda kalır mıyım? Ambalajlama dikkatli ve özenli yapılır mı? Vb. Bu yüzden eşyalarınızı teslim ederken en dikkat etmeniz gereken nokta güvenilir ve işini özenle yapabilen bir firma bulabilmektir. Bu durumda firmamız aslında sizlere sunulan bir fırsattır. Aynı zamanda eşyalarınızı özel bir sistemle oluşturulan depolarda muhafaza etmesi aslında eşyalarınıza verilen önemi bir kere daha gözler önüne sermektedir.